Kezdőlap >> Vendégkönyv
Kedves Karika, Fruzsina, Gréta és Kedves Mindenki! Az újabb találkozóhoz csak két dolog szükséges: jó idő és jó társaság. Tegnap szerencsénk volt, mindkettőből bőven jutott. Köszönöm a szervezőknek - mert én is "csak" meghívott vendég voltam, mint mindenki más. Marikának köszönjük a sós sütit, majd elkérjük és közzétesszük a receptjét. Azt gondolom, hogy tegnap bebizonyítottuk, hogy nem a pénz a fontos, és hogy szerény körülmények (plédeken csücsülve) is jól érezhetjük magunkat - ha jó a társaság. Továbbra is örömmel veszek részt az ilyen réti-partin, ahogy valaki ötletesen magyarította a "piknik" szót, a szervezés rajtatok múlik. Katalin
2011. május 30., hétfő
Köszönet
Kedves Kónya Katalin! Köszönjük a szép és hasznos vasárnapot! Kérem, értesítsen, ha újra lesz ilyen szabad lehetőség, én vállalom az édes sütemény készítését, a barátnőm meg hozza a sósat. Vizet meg találunk! nagyon várjuk a legközelebbi találkozást! Karika
2011. május 30., hétfő
Jó napot!
Kedves Katalin! Köszönjük a tegnapi bulit, jó kis hely az a park, meg kellene ismételni, ha elterjed a híre, hogy szabadon, kötetlenül beszélgethetünk a csillagokról és ezek hatásáról, biztosan sokkal több lenne az érdeklődő. Én elmondtam a barátaimnak, akik ugyancsak nagyon izgatottak lettek, hogy ilyen is van. Nem is hiszem el, hogy ingyen lehet ilyen programon részt venni, mert nagyon sok pénzt kérnek egy tréningért. Mégegyszer köszönöm. Fru
2011. május 30., hétfő
Köszönet
Kedves Katalin! Köszönöm, hogy részt vehettem ezen a pikniken, számomra felejthetetlen élmény volt. Sokat tanultam, majd igyekszem magam visszafogni, de tegnaptól - Öntől - azt is tudom, hogy ez a természetemmel nehezen egyeztethető össze, és sok türelem kell saját magamhoz is, pontosabban ahhoz, hogy legyőzzem a hibáimat. Az a sós süti, amit egy Marika nevű lány hozott, nagyon finom volt, megtudhatnám valahogy a receptjét? Gréta
2011. május 30., hétfő
Jó hetet kívánunk!
Tisztelt Kónya Katalin! Nagyon köszönjük a Párommal együtt ezt a találkozást, átgondoltuk amiket hallottunk, és átbeszéltük az Ön által felvetett lehetőségeket. Igaza van, tényleg alkalmazkodnunk kell anélkül, hogy feladnánk a saját egyéniségünket. Üdvözlettel:Balázs és icu
2011. május 29., vasárnap
Hazafelé
Tisztelt Katalin! Köszönöm a hétvégi lehetőséget, mindenki helyett is, akiket vendégül látott. nem is gondoltam volna, hogy egy parkban is ilyen jól el lehet beszélgetni sok idegen embernek egymással, sa sok különböző problémáiról. Gyakrabban kellene az ilyen találkozókat megismételni. Üdvözlettel: Bálint
2011. május 29., vasárnap
Sikeres és szép hetet kívánok!
Kedves Kónya Katalin! Sajnos, amit előre jelzett minden bejött. Az viszont öröm és köszönöm, hogy fel tudtam rá készülni, így nem ért olyan váratlanul. Most már abban is bízom, hogy a sok rossz után az ígért jó is bekövetkezik. Üdvözlettel: Edina
2011. május 29., vasárnap
Szép napot!
Kedves Katalin! Köszönöm a plusz Ajándékot. nagy meglepetés volt,nem számítottam rá. Juli
2011. május 29., vasárnap
Kérdés
Kedves Katalin! Azt látom, hogy az angolok nagyon érdeklődnek a genodinamika iránt. Szeretnék választ kapni néhány kérdésemre, feltehetem-e ezen az oldalon, vagy külön levélben kell? Üdvözlettel. N. Etel
2011. május 29., vasárnap
Hi
Kedves Katalin! Tavaly találkoztunk Bösztörpusztán, szeretném tudni, ebben az évben is lehetséges lesz-e a találkozás? Abból az egyperces bemutatóból többet is szeretnék tudni, ha lehetséges. Minden jót kívánok és Isten Áldását.
2011. május 29., vasárnap
Hi
You save one's grace! E. Daniel
2011. május 29., vasárnap
Hallo
Köszönet a tippekért. Krasynov.hao
2011. május 28., szombat
Salut
Kedves Katalin! Köszönöm, hogy vendégül látott és részletesen tájékoztatott a genodinamikáról. Számomra eddig ez teljesen ismeretlen terület volt. Egy kedves ismerősöm, Ildikó hívta fel Önre, illetve a módszerére a figyelmemet. További sok sikert és további eredményes munkát kívánok. kirmanedit1974@
2011. május 28., szombat
Jó üzlet ilyet tanulni. Köszönöm. iamslavagaba
2011. május 27., péntek
Köszönöm jó tanácsokat, másnak is ajánlom. 2123gogad
2011. május 27., péntek
Minden időben jó olvasmány. Nagyon jó honlap. 22zsex26
2011. május 27., péntek
Az önismeret nagyon fontos! Így jó, ha nehéz is. Köszönöm. lilslava33
2011. május 27., péntek
Gratulálok, nagyon jó, okos tanácsokat ad Genodin! orsexy198
2011. május 27., péntek
Kedves Vendégeim!
Többen panaszolják, hogy a "fura összevissza betűk" miatt nem tudnak bejegyzést írni. Webmesterem szerint erre azért van szükség, mert ezeket a jeleket csak az ember ismeri fel, a vírus nem. Amennyiben első, második próbálkozásra nem sikerül elküldenie levelét, kérem, próbálja újra, bizonyára talál megfelelően olvasható, vagy értelmezhető újabb kódot. Ügyelni kell a kis és nagybtűkre is. Üdvözlettel:Kónya Katalin genodinamikus
2011. március 17., csütörtök
Kedves Dányi László! Megtisztelt és végtelenül meghatott nőnapi köszöntőjével. Köszönöm szépen. Kónya katalin genodinamikus
2011. március 17., csütörtök
