2026. június 25., Csütörtök Ma Vilmos, holnap János, Pál napja van.
Genodinamika – Asztropszichológia – Asztrológia

Kapcsolatfelvétel:
info@genodinamika.eu

Facebook Vendégkönyv
Fórum
Kónya Katalin

Kónya Katalin

genodinamikus
asztropszichológus

06 20 381 6123

"Ha a lélek egészséges,
a test könnyebben gyógyul."

Főmenü

Tiszteletadás
Bemutatkozás
Referenciák
Genodinamika
Blog
Emberek és csillagok
Gyerekrovat
Partnerek
Regisztráció
Vendégkönyv
Fórum

Keresés

Belépés

Felhasználónév:
Jelszó:
Elfelejtette felhasználónevét?
Elfelejtette jelszavát?

AKTUÁLIS BOLYGÓÁLLÁSOK

Kezdőlap >> Vendégkönyv

Vendégkönyv

Kedves Látogatók!
Tisztelettel felhívom szíves figyelmüket, hogy a Vendégkönyvbe azokat a bejegyzéseket várom, amelyek nem igényelnek választ. Kérdéseikre továbbra is szívesen válaszolok az arra fenntartott helyen, vagyis a Fórumban.
Név:
e-mail:
Bejegyzés:
Kép ellenőrzés: Captcha képKép újratöltése
   
 

Kedves Karika, Fruzsina, Gréta és Kedves Mindenki! Az újabb találkozóhoz csak két dolog szükséges: jó idő és jó társaság. Tegnap szerencsénk volt, mindkettőből bőven jutott. Köszönöm a szervezőknek - mert én is "csak" meghívott vendég voltam, mint mindenki más. Marikának köszönjük a sós sütit, majd elkérjük és közzétesszük a receptjét. Azt gondolom, hogy tegnap bebizonyítottuk, hogy nem a pénz a fontos, és hogy szerény körülmények (plédeken csücsülve) is jól érezhetjük magunkat - ha jó a társaság. Továbbra is örömmel veszek részt az ilyen réti-partin, ahogy valaki ötletesen magyarította a "piknik" szót, a szervezés rajtatok múlik. Katalin

2011. május 30., hétfő

Köszönet

Kedves Kónya Katalin! Köszönjük a szép és hasznos vasárnapot! Kérem, értesítsen, ha újra lesz ilyen szabad lehetőség, én vállalom az édes sütemény készítését, a barátnőm meg hozza a sósat. Vizet meg találunk! nagyon várjuk a legközelebbi találkozást! Karika  

2011. május 30., hétfő

Jó napot!

Kedves Katalin! Köszönjük a tegnapi bulit, jó kis hely az a park, meg kellene ismételni, ha elterjed a híre, hogy szabadon, kötetlenül beszélgethetünk a csillagokról és ezek hatásáról, biztosan sokkal több lenne az érdeklődő. Én elmondtam a barátaimnak, akik ugyancsak nagyon izgatottak lettek, hogy ilyen is van. Nem is hiszem el, hogy ingyen lehet ilyen programon részt venni, mert nagyon sok pénzt kérnek egy tréningért. Mégegyszer köszönöm. Fru

2011. május 30., hétfő

Köszönet

Kedves Katalin! Köszönöm, hogy részt vehettem ezen a pikniken, számomra felejthetetlen élmény volt. Sokat tanultam, majd igyekszem magam visszafogni, de tegnaptól - Öntől - azt is tudom, hogy ez a természetemmel nehezen egyeztethető össze, és sok türelem kell saját magamhoz is, pontosabban ahhoz, hogy legyőzzem a hibáimat. Az a sós süti, amit egy Marika nevű lány hozott, nagyon finom volt, megtudhatnám valahogy a receptjét? Gréta

2011. május 30., hétfő

Jó hetet kívánunk!

Tisztelt Kónya Katalin! Nagyon köszönjük a Párommal együtt ezt a találkozást, átgondoltuk amiket hallottunk, és átbeszéltük az Ön által felvetett lehetőségeket. Igaza van, tényleg alkalmazkodnunk kell anélkül, hogy feladnánk a saját egyéniségünket. Üdvözlettel:Balázs és icu 

2011. május 29., vasárnap

Hazafelé

Tisztelt Katalin! Köszönöm a hétvégi lehetőséget, mindenki helyett is, akiket vendégül látott. nem is gondoltam volna, hogy egy parkban is ilyen jól el lehet beszélgetni sok idegen embernek egymással, sa sok különböző problémáiról. Gyakrabban kellene az ilyen találkozókat megismételni. Üdvözlettel: Bálint

2011. május 29., vasárnap

Sikeres és szép hetet kívánok!

Kedves Kónya Katalin! Sajnos, amit előre jelzett minden bejött. Az viszont öröm és köszönöm, hogy fel tudtam rá készülni, így nem ért olyan váratlanul. Most már abban is bízom, hogy a sok rossz után az ígért jó is bekövetkezik. Üdvözlettel: Edina

2011. május 29., vasárnap

Szép napot!

Kedves Katalin! Köszönöm a plusz Ajándékot. nagy meglepetés volt,nem számítottam rá. Juli

2011. május 29., vasárnap

Kérdés

Kedves Katalin! Azt látom, hogy az angolok nagyon érdeklődnek a genodinamika iránt. Szeretnék választ kapni néhány kérdésemre, feltehetem-e ezen az oldalon, vagy külön levélben kell? Üdvözlettel. N. Etel

2011. május 29., vasárnap

Hi

Kedves Katalin! Tavaly találkoztunk Bösztörpusztán, szeretném tudni, ebben az évben is lehetséges lesz-e a találkozás? Abból az egyperces bemutatóból többet is szeretnék tudni, ha lehetséges. Minden jót kívánok és Isten Áldását. 

2011. május 29., vasárnap

Hi

You save one's grace!  E. Daniel

2011. május 29., vasárnap

Hallo

Köszönet a tippekért. Krasynov.hao

2011. május 28., szombat

Salut

Kedves Katalin! Köszönöm, hogy vendégül látott és részletesen tájékoztatott a genodinamikáról. Számomra eddig ez teljesen ismeretlen terület volt. Egy kedves ismerősöm, Ildikó hívta fel Önre, illetve a módszerére a figyelmemet. További sok sikert és további eredményes munkát kívánok.  kirmanedit1974@

2011. május 28., szombat

Jó üzlet ilyet tanulni. Köszönöm. iamslavagaba

2011. május 27., péntek

Köszönöm jó tanácsokat, másnak is ajánlom. 2123gogad

2011. május 27., péntek

Minden időben jó olvasmány. Nagyon jó honlap. 22zsex26

2011. május 27., péntek

Az önismeret nagyon fontos! Így jó, ha nehéz is. Köszönöm. lilslava33

2011. május 27., péntek

 Gratulálok, nagyon jó, okos tanácsokat ad Genodin! orsexy198

2011. május 27., péntek

Kedves Vendégeim!  

Többen panaszolják, hogy a "fura összevissza betűk" miatt nem tudnak bejegyzést írni. Webmesterem szerint erre azért van szükség, mert ezeket a jeleket csak az ember ismeri fel,  a vírus nem. Amennyiben első, második próbálkozásra nem sikerül elküldenie levelét, kérem, próbálja újra, bizonyára talál megfelelően olvasható, vagy értelmezhető újabb kódot. Ügyelni kell a kis és nagybtűkre is. Üdvözlettel:Kónya Katalin genodinamikus

2011. március 17., csütörtök

Kedves Dányi László! Megtisztelt és végtelenül meghatott nőnapi köszöntőjével. Köszönöm szépen. Kónya katalin genodinamikus

2011. március 17., csütörtök

 

Megjelenített bejegyzések száma 
«ElsőElőző1234567KövetkezőUtolsó»
6. oldal / 7
Powered by Phoca Guestbook
Copyright © 2000 - 2026 Genodinamika: Velünk született adottságok, bevésett jegyek - személyiségfeltárás