Kezdőlap >> Vendégkönyv
Kedves Nagy László!
Engedje meg, hogy levelére Szent - Györgyi Albert gondolatait idézzem:“Felvetni egy jó problémát, kérdezni egy jó kérdést, már a munka felét jelenti.” (Perspectives in Biology and Medicine,1962)
Ön felvetette - én igyekszem válaszolni és magyarázattal szolgálni
Üdvözlettel: Kónya Katalin genodinamikus
2011. március 17., csütörtök
Van az édesanyám aki felnevelt és vigyázott rám,
Vannak a tanárnőim akik arra figyelnek , hogy megtanuljam amit meg kell ,
és van egy nő aki segített abban , hogy magamra találjak és járjam a lehető legjobb utat és neki is rengeteget köszönhetek és ez nem más mint Kónya Katalin!
Dányi László
2011. március 12., szombat
Kedves Katalin!
A Genodinamika címszó alatt található új ismertetővel kapcsolatos véleményem az, hogy az első fejezet végén /Csak semmi hókusz-pókusz/ a csillagok mágneses sugárzásairól írt rész nagyon hajaz a megélhetési asztrológusok szövegéhez. Én azért már Önnek köszönhetően konyítok valamit a genodinamikához és nem zavar. De egy "szűz" olvasót zavarhat. Mert neki ez kínai és túl ezoterikus!
Jó ellenpélda a "Mi a genodinamika" fejezet végén írt szöveg. Itt megmagyarázza, hogy fedezzük fel a láthatatlant. Amiért valamiről nem tudunk, az attól még létezhet. Én kidomborítanám egy kicsit még a Hold hatásait, mert azt tényleg mindenki ismeri és TÉNY!
- A nagylányom pl. holdtöltekor sohasem tud rendesen aludni. Hermetikusan fény ellen lezárt szobája van. Még szemellenzőt is felvesz. Nem a fény az oka! Mégse tud aludni. Nem véletlenül szokták mondani, hogy holdtöltekor óvakodni kell a nőktől, mert érzékenyebbek, ingerlékenyebbek.
- A Hold okozza az apályt és a dagályt! Micsoda erők már azok! Hát hogyan gondolja valaki, hogy ezek a komoly vonzáserők ne gyakorolnának hatást az emberi szervezetre, amely minden időváltozást megérez?
- Miért fáj a régen eltört csont a törés helyén időváltozás előtt??
- Édesanyám mindig meg tudja mondani, hogy meleg front jön. Előző nap "fut a szíve", szédül és felmegy a vérnyomása. Tegnap is az volt. Itt is van a meleg!
- Miért érzik meg az állatok a földrengést? Kutatják már évtizedek óta. Eredménytelenül…
- A cunamiban egy állat se döglött bele. Egy német kislány éppen lovagolt és pár perccel a cunami előtt a ló, mint egy őrült felrohant vele a hegyre. A betojt szülők utána! Így maradtak életben.
- A hangyák eső előtt össze-vissza futkároznak és beviszik a napra kitett tojásokat a bolyba, mielőtt eleredne az eső. Honnan tudják?
- Miért veszi észre MINDENKI, ha valaki erősen nézi!?? Egyből odakapom a fejem, ha valaki színházban, társaságban vagy az utcán erősen néz. Ezt a jelenséget MINDENKI ismeri! Nyilvánvalóan ezt egy elektromágneses /vagy más?/ kölcsönhatás okozza. Mit tud egy 80 kilós ember kisugározni? És mit tud egy Hold, amelynek tömege 1/6-a a Föld tömegének?
Ezek olyan közérthető dolgok, amelyeket már mindenki megtapasztalt. Ha ilyet olvasnak a honlapjára tévedők, akkor talán elgondolkodnak, hogy "hát tényleg!"....
Az első fejezetben írt energiamezők stb. olyan fejtegetések, amelyeket csak hozzáértő ért meg. Aki nem ért hozzá azt zavarja, esetleg badarságnak tartja. Katalin helyében ilyen közérthető, mindenki által tapasztalt és ismert jelenségekkel fűszerezném az ismertetőt olyanok számára, akik még nem ismerik ezt a területet.
Mondom én, aki kvantummechanikát, relativitáselméletet, fizikai kémiát stb. tanult és sohasem hittem semmilyen ezotériában.
Emlékezzen, amikor először találkoztunk azt mondtam, hogy megeszem a kalapom, ha igaz amit mond. Még szerencse, hogy nincs kalapom. Már vagy tízet meg kellett volna ennem, amióta ismerem…
Nagy László
2011. március 11., péntek
Kedves György! Köszönöm szépen megható sorait és jókívánságait. Köszönöm, hogy imádkozik értem - rám fér. De a "TUDÁS" nem tőlem ered. Én is csak tanultam. Az arnica ősi, druida "varázsszer". Sebet gyógyít, ütést, kék foltokat, daganatokat is eloszlat. Kb. 40 év óta figyelem gyógyító hatását. Minden elfertőződött sebet - kitisztítás után - meggyógyít, összeforraszt. Fogínyvérzést, fogfájást is csillapít, szüntet. Jó lenne, ha az orvosok, különösen a sebészek is felfigyelnének erre a csodaszerre - amit kizárólag gyógyszertárban - tinktúra állapotban szabad beszerezni. Önnek és Vicuskájának jó egészséget, sok boldogságot, minden jót és Boldog Új Évet kívánok szeretettel. Kónya Katalin
2011. január 01., szombat
Drága Katalin!
Nem egyszerűen csak egy "imába foglalom", de minden fohászom része!
És ebben az értelemben is kivánom a nagyon szép, eredményes, sikeres, boldog, egészséges évek hosszú-hosszú sorát!
Eddig is tiszteltem a "tudást", ám mostantól fejet hajtok a TUDÁSA előtt!
Köszönöm szépen!
B. György
2011. január 01., szombat
Áldott, Békés, Boldog, Szerencsés Új Esztendőt, Jó Egészséget, Szép Időt, Bő Termést, és Minden Napra valamilyen apró Örömet kívánok sok - sok szeretettel
2010. december 31., péntek
tényleg nagyon szép weblap. egyetértek.
2010. november 22., hétfő
Kedves Katalin!
Öröm számomra, hogy az interneten is elérhetővé váltál, s mostmár ezen a fórumon is be tudod mutatni milyen széleskörű tevékenységet folytatsz.
A sok-sok cikk érdekes ízelítő, azonban mindazt amit igazán nyújtasz csak az fogja megtapasztalni, aki a szolgáltatásod igénybe is veszi, s személyed és tudásod megismeri.
Ezúton köszönök mindent neked.
Szűcs Klára
2010. november 15., hétfő
H-B Írország
Kedves Katalin!
Én sajnos nem értek az asztrológiához, csak érdekel nagyon. Az Ön lapját figyelmembe ajánlották. Érdekelne, hogy a nemrég Földközelben volt Jupiter hatásáról mi a véleménye, mennyiben érvényes ez a különleges esemény Magyarországra, és milyen szerencsés változást hoz, és főleg mikor lehet már érezni a hatását? Hazamennék, ha úgy hozná a lehetőség Tisztelettel. Áron
2010. november 11., csütörtök
Budapest
Kedves Katalin!
Nagyon érdekes az asztrológiával kapcsolatos véleménye. Örülök, hogy megtaláltam! Hát nem szokványos weblap, és nem szokványos nézetek, annyi biztos! Izgatottan várom a további írásokat is, Anyukám most is őrzi a régi Patika Magazinokat, amelyekben az Ön írásai jelentek meg. További sok sikert, jó egészséget kívánok. Manne
2010. november 09., kedd
