2026. június 25., Csütörtök Ma Vilmos, holnap János, Pál napja van.
Genodinamika – Asztropszichológia – Asztrológia

Kapcsolatfelvétel:
info@genodinamika.eu

Facebook Vendégkönyv
Fórum
Kónya Katalin

Kónya Katalin

genodinamikus
asztropszichológus

06 20 381 6123

"Ha a lélek egészséges,
a test könnyebben gyógyul."

Főmenü

Tiszteletadás
Bemutatkozás
Referenciák
Genodinamika
Blog
Emberek és csillagok
Gyerekrovat
Partnerek
Regisztráció
Vendégkönyv
Fórum

Keresés

Belépés

Felhasználónév:
Jelszó:
Elfelejtette felhasználónevét?
Elfelejtette jelszavát?

AKTUÁLIS BOLYGÓÁLLÁSOK

Kezdőlap >> Vendégkönyv

Vendégkönyv

Kedves Látogatók!
Tisztelettel felhívom szíves figyelmüket, hogy a Vendégkönyvbe azokat a bejegyzéseket várom, amelyek nem igényelnek választ. Kérdéseikre továbbra is szívesen válaszolok az arra fenntartott helyen, vagyis a Fórumban.
Név:
e-mail:
Bejegyzés:
Kép ellenőrzés: Captcha képKép újratöltése
   
 

nagyon szép weblap. gratulálok neked. Koukouc

2011. december 04., vasárnap

Nagyon szeretlek.  Sket.Rif

2011. november 30., szerda

Kedves Katalin! 
Nagyon boldog névnapot kívánok, utólag egy kicsit, de nagy szeretettel. István

2011. november 30., szerda

Boldog névnapot Neked! puszi Dóri Kiss

2011. november 25., péntek

Megtisztelő, hogy partnereid között tudható a weboldalam.

Hálásan köszönöm! Kiss

További sikereket kívánok, és szép napokat!

2011. november 20., vasárnap

http://nol.hu/belfold/jovo_hetfon_megszolalnak_a_szirenak

Remélem, senki nem kap szívrohamot...

2011. november 15., kedd

Tényleg nem mind arany, ami fénylik, de ez a weblap AZ!!!! Gratulálok neked! Frabrouchin

2011. november 13., vasárnap

Dear Catherine!

Thank you for the answer phone. I wish you every success in further. I am very pleased with your work. A very nicewebsite.Podescoulm

2011. november 04., péntek

Kedves Zsuzsa! 
Kérlek, a Fórum rovatban tedd föl a kérdéseidet, csak ott tudok válaszolni. Látni fogod, hogy a problémád - sajnos - nem egyedi, talán erőt meríthetsz a mások által felvetett kérdésekre adott válaszból is. Szívből kívánom, hogy vészeld át a nehézségeket és szép új életed legyen! 

2011. október 19., szerda

Kedves Tamás! 

Kérdését áttetük a Fórum rovatba, ott olvashatja a választ
Üdvözlettel: Kónya Katalin

2011. október 19., szerda

Kedves Katalin! Nagyon várom a véleményét, miért nem jó és miért jó az asztrológia utódjaként megismert genodinamika? Kérem, válaszoljon minél előbb. Izgatottan várom. Üdvözlettel: Flosme Tamás

2011. október 19., szerda

Sok üdvözlet, very nice home pages Kafroy

2011. október 09., vasárnap

Kedves Vendégeim!

Az alábbi, nagyon könnyen érthető tájékoztatót a webmesterem adta, kérem, olvassák el figyelmesen:

„Bizonyos emberek egyszerűen nem csinálják végig a regisztrációs folyamatot. Vagyis amikor megadják a nevüket, e-mail címüket és jelszavukat, nem olvassák el az utána megjelenő feliratot, amiben egyértelműen leírjuk, hogy most el kell menniük a postafiókjuba, aminek a címét a regisztráció során megadták. Oda fog érkezni egy automatikus levél, benne egy aktiváló linkkel, amire csak rá kell kattintaniuk, ezzel lesz teljes a regisztrációs folyamat. Ezután már bármikor be tudnak jelentkezni az oldalra és a Fórumba.”

Szívélyes üdvözlettel: Kónya Katalin genodinamikus - asztropszichológus

2011. szeptember 28., szerda

Kedves Katalin! Nagyon jó, hogy újra látom, hogy él a honlapod. Sajnos, hiába hívtalak egész nyáron és hiába hívlak most is. Miért nem veszed fel a telefont úgy, mint régen? A telefonszámod a honlapod szerint a régi. Biztos, hogy nem csak nekem hiányoznak azok a régi jó beszélgetések, a megnyugtató szavaid, mert sajnos egyre több a problémám. Szerintem a telefon sokkal személyesebb, mint az e-mail. Légyszives itt válaszolj, én ugyan csak telefonos vendég vagyok, de mégiscsak vendég, Zsuzsa

2011. szeptember 28., szerda

Kedves Julianna!

Csak rá kell kattintani a "Regisztráció" feliratra, és beírni a szükséges adatokat. Lehet megadni bármilyen jeligét, amit mások láthatnak majd, e-mail címéről pedig elküldi a személyes adatokat, akkor is csak név+születési adatot. Az sem kötelező. De ha örülne valamilyen kis meglepetésnek, névnapra, születésnapra, tudnám, kinek írjak. Semmilyen magánjellegű információt nem kérek, nálam NINCS KITÖLTENDŐ KÉRDŐÍV, de pl. az "1%234%5" aláírással érkezett levél íróját megszólítani sem tudom, nemhogy névnapi, vagy születésnapi jókívánságokkal köszönthetném...

A mások által is látható felületen csak a név jelenik meg, az e-mail cím nem

Szívélyes üdvözlettel: Kónya Katalin genodinamikus - asztropszichológus

2011. szeptember 23., péntek

Suse, Tunise

Kedves Katalin! Próbáltam bejelentkezni a Regisztráció c felületen. Kérdésem, hogy ha oda kiírom a személyes adataimat, azt mindenki látni fogja, vagy hogy lesz? B.Julianna

2011. szeptember 22., csütörtök

Kedves Vendég!

Skypon, e-mail címen, vagy regisztrált jelentkezés esetén kérem a fantázianév mellett e-mailben jelezni azt is, hogy kit takar a jelige. Jeligének nem tudok válaszolni....   :)

2011. szeptember 22., csütörtök

Dear Guest!

Skype, e-mail address, registration or registered under the fancy name of the event please e-mail also indicated to whom does the code word. Slogan I can not answer .... :)

2011. szeptember 22., csütörtök

Sehr geehrter Gast!

Skype, E-Mail-Adresse, eine Registrierung oder eingetragene unter dem Phantasienamen der Veranstaltung bitte eine E-Mail auch darauf hin, wem das Codewort. Slogan kann ich nicht beantworten .... :)

2011. szeptember 22., csütörtök

Kedves Vendég!

Amennyiben megtisztel érdeklődésével, bizalmával, és regisztrál, kérem, írja meg nevét, születési adatait, - hogy jelezhessem a személyre szóló, aktuális érdekességeket, információkat. Kérem, hogy a már regisztrált Felhasználók is pótolják az adatokat, amennyiben kíváncsiak néhány apró, saját személyükkel kapcsolatos "titokra". Tájékoztatom a Kedves Regisztrálókat, hogy egy Felhasználótól csak egy személyi adatot tudok elfogadni, de regisztrálni családtag nevében is lehet, így Őt is megilleti a kedvezmény. Tájékoztatom a Kedves Regisztrálókat, hogy a rám bízott adatokhoz senki más, semmilyen formában nem férhet hozzá.

Sok-sok üdvözlettel

Kónya Katalin genodinamikus – asztropszichológus

2011. szeptember 22., csütörtök

 

Megjelenített bejegyzések száma 
«ElsőElőző1234567KövetkezőUtolsó»
3. oldal / 7
Powered by Phoca Guestbook
Copyright © 2000 - 2026 Genodinamika: Velünk született adottságok, bevésett jegyek - személyiségfeltárás