Kezdőlap >> Vendégkönyv
nagyon szép weblap. gratulálok neked. Koukouc
2011. december 04., vasárnap
Nagyon szeretlek. Sket.Rif
2011. november 30., szerda
Kedves Katalin!
Nagyon boldog névnapot kívánok, utólag egy kicsit, de nagy szeretettel. István
2011. november 30., szerda
Boldog névnapot Neked! puszi Dóri 
2011. november 25., péntek
Megtisztelő, hogy partnereid között tudható a weboldalam.
Hálásan köszönöm! 
További sikereket kívánok, és szép napokat!
2011. november 20., vasárnap
http://nol.hu/belfold/jovo_hetfon_megszolalnak_a_szirenak
Remélem, senki nem kap szívrohamot...
2011. november 15., kedd
Tényleg nem mind arany, ami fénylik, de ez a weblap AZ!!!! Gratulálok neked! Frabrouchin
2011. november 13., vasárnap
Dear Catherine!
Thank you for the answer phone. I wish you every success in further. I am very pleased with your work. A very nicewebsite.Podescoulm
2011. november 04., péntek
Kedves Zsuzsa!
Kérlek, a Fórum rovatban tedd föl a kérdéseidet, csak ott tudok válaszolni. Látni fogod, hogy a problémád - sajnos - nem egyedi, talán erőt meríthetsz a mások által felvetett kérdésekre adott válaszból is. Szívből kívánom, hogy vészeld át a nehézségeket és szép új életed legyen!
2011. október 19., szerda
Kedves Tamás!
Kérdését áttetük a Fórum rovatba, ott olvashatja a választ
Üdvözlettel: Kónya Katalin
2011. október 19., szerda
Kedves Katalin! Nagyon várom a véleményét, miért nem jó és miért jó az asztrológia utódjaként megismert genodinamika? Kérem, válaszoljon minél előbb. Izgatottan várom. Üdvözlettel: Flosme Tamás
2011. október 19., szerda
Sok üdvözlet, very nice home pages Kafroy
2011. október 09., vasárnap
Kedves Vendégeim!
Az alábbi, nagyon könnyen érthető tájékoztatót a webmesterem adta, kérem, olvassák el figyelmesen:
„Bizonyos emberek egyszerűen nem csinálják végig a regisztrációs folyamatot. Vagyis amikor megadják a nevüket, e-mail címüket és jelszavukat, nem olvassák el az utána megjelenő feliratot, amiben egyértelműen leírjuk, hogy most el kell menniük a postafiókjuba, aminek a címét a regisztráció során megadták. Oda fog érkezni egy automatikus levél, benne egy aktiváló linkkel, amire csak rá kell kattintaniuk, ezzel lesz teljes a regisztrációs folyamat. Ezután már bármikor be tudnak jelentkezni az oldalra és a Fórumba.”
Szívélyes üdvözlettel: Kónya Katalin genodinamikus - asztropszichológus
2011. szeptember 28., szerda
Kedves Katalin! Nagyon jó, hogy újra látom, hogy él a honlapod. Sajnos, hiába hívtalak egész nyáron és hiába hívlak most is. Miért nem veszed fel a telefont úgy, mint régen? A telefonszámod a honlapod szerint a régi. Biztos, hogy nem csak nekem hiányoznak azok a régi jó beszélgetések, a megnyugtató szavaid, mert sajnos egyre több a problémám. Szerintem a telefon sokkal személyesebb, mint az e-mail. Légyszives itt válaszolj, én ugyan csak telefonos vendég vagyok, de mégiscsak vendég, Zsuzsa
2011. szeptember 28., szerda
Kedves Julianna!
Csak rá kell kattintani a "Regisztráció" feliratra, és beírni a szükséges adatokat. Lehet megadni bármilyen jeligét, amit mások láthatnak majd, e-mail címéről pedig elküldi a személyes adatokat, akkor is csak név+születési adatot. Az sem kötelező. De ha örülne valamilyen kis meglepetésnek, névnapra, születésnapra, tudnám, kinek írjak. Semmilyen magánjellegű információt nem kérek, nálam NINCS KITÖLTENDŐ KÉRDŐÍV, de pl. az "1%234%5" aláírással érkezett levél íróját megszólítani sem tudom, nemhogy névnapi, vagy születésnapi jókívánságokkal köszönthetném...
A mások által is látható felületen csak a név jelenik meg, az e-mail cím nem
Szívélyes üdvözlettel: Kónya Katalin genodinamikus - asztropszichológus
2011. szeptember 23., péntek
Suse, Tunise
Kedves Katalin! Próbáltam bejelentkezni a Regisztráció c felületen. Kérdésem, hogy ha oda kiírom a személyes adataimat, azt mindenki látni fogja, vagy hogy lesz? B.Julianna
2011. szeptember 22., csütörtök
Kedves Vendég!
Skypon, e-mail címen, vagy regisztrált jelentkezés esetén kérem a fantázianév mellett e-mailben jelezni azt is, hogy kit takar a jelige. Jeligének nem tudok válaszolni.... :)
2011. szeptember 22., csütörtök
Dear Guest!
Skype, e-mail address, registration or registered under the fancy name of the event please e-mail also indicated to whom does the code word. Slogan I can not answer .... :)
2011. szeptember 22., csütörtök
Sehr geehrter Gast!
Skype, E-Mail-Adresse, eine Registrierung oder eingetragene unter dem Phantasienamen der Veranstaltung bitte eine E-Mail auch darauf hin, wem das Codewort. Slogan kann ich nicht beantworten .... :)
2011. szeptember 22., csütörtök
Kedves Vendég!
Amennyiben megtisztel érdeklődésével, bizalmával, és regisztrál, kérem, írja meg nevét, születési adatait, - hogy jelezhessem a személyre szóló, aktuális érdekességeket, információkat. Kérem, hogy a már regisztrált Felhasználók is pótolják az adatokat, amennyiben kíváncsiak néhány apró, saját személyükkel kapcsolatos "titokra". Tájékoztatom a Kedves Regisztrálókat, hogy egy Felhasználótól csak egy személyi adatot tudok elfogadni, de regisztrálni családtag nevében is lehet, így Őt is megilleti a kedvezmény. Tájékoztatom a Kedves Regisztrálókat, hogy a rám bízott adatokhoz senki más, semmilyen formában nem férhet hozzá.
Sok-sok üdvözlettel
Kónya Katalin genodinamikus – asztropszichológus
2011. szeptember 22., csütörtök
