Kezdőlap >> Vendégkönyv
Kedves Katalin!
Köszönjük a jókívánságokat - de nem tudjuk, mit jelent a Szent Iván napi üzenet
Ha lehetne, kérjünk, valami magyarázatot is. Zsófia
2011. június 24., péntek
Szent Iván napi Üzenet
Minden Kedves Látogatónak
Jó Egészséget, Sok Boldogságot, Új Erőt, Szép Szerelmet, Boldog Családi Életet, Sok Szerencsét és Minden Jóból Bőséges Áldást kívánok!
Kónya Katalin
2011. június 24., péntek
Öröm ilyen lap. Köszönim. Slelos
2011. június 23., csütörtök
Nagyon, nagyon szép és érdekes weblap!Várom a folytatást! Fri Evos.Rom.
2011. június 22., szerda
Köszönet a nagyon szép munkáért! Külön az érdekes és hasznos Extra Bónuszért! Köszönet, köszönet, köszönet! Snupi
2011. június 21., kedd
Nagyon jó az árajánlat! Köszönjük! Lyeros Balázs
2011. június 20., hétfő
Nagyon jó, várom a folytatást.Cs.Iica
2011. június 19., vasárnap
O.K. Egyre jobb! Gratulálok! Frieghihien
2011. június 16., csütörtök
Fórum?
Kedves Katalin! Úgy látom, a Vendégkönyv egyben fórum is. Mikorra várható a kérdésekre adott válasz? z.mary
2011. június 15., szerda
Kérdés
Kedves Katalin! Karolina vagyok, (Karika), én is várom Marika sós-süti receptjét. Azért a Plútó hatása is izgalmas volt! Karika
2011. június 15., szerda
Üdvözlet
Kedves Katalin! Nagy várakozás van bennem. Miről van szó? Mi az a "nagyon jó is, meg nem is"? Noémi
2011. június 15., szerda
Sára
Kedves Katalin! Egy kedves ismerősömtől, egy idős hölgytől hallottam Önről. Nagyon szeretnék én is teljes életpályát, ahogy az ismerősöm mondta - életutat látni magam előtt, de nagyon kevés pénzem van. Kerestem asztrológust, de az nagyon drága, és nincs árengedmény. Viszont én az árajánlat kedvezményeit sem tudom kihasználni, írok Önnek egy magánlevelelet, hátha tudna valami lyen megoldást? nagyonkérem, mert fontos volna. Köszönöm. Előre IS. Sára
2011. június 15., szerda
Érdeklődés
Tisztelt Genodin! Nagyon érdekel amit csinál. Kérem, megmondaná/írná, hogy hol, vagy hogyan lehet Öntől tanulni, és mennyibe kerül egy óra? Marika
2011. június 15., szerda
Üdvözlet
Kedves Genodin! Nagyon érdekes és színes az Önéletrajza, vagyis az a munka, amit eddig végzett. Érdekes, ahogy olvastam, Ön statisztikákat készített, ezt hogyan lehet csinálni? És mire jó? Mit lehet levonni az eddigi tapasztalatokból? Megosztaná velünk az eredményt? Köszönöm. Károly, hobby csillagász
2011. június 15., szerda
Hi
Nagyon szép honlap! Gratulálok, várom a folytatást. Üdv. Barika Lajos
2011. június 12., vasárnap
Salut
Kedves Katalin! Nagyon szép Pünkösdöt, és Isten áldását kívánom. Melinda
2011. június 11., szombat
Kedves Katalin!
Érdekes felvetés a "miért nem olyan különleges, és miégis miért olyan különleges" az asztrológia? Gondolom, hogy ön,mint gyakorló szakember mégiscsak meg tudja magyarázni. Várom a folytatást. Tisztelettel. Géza
2011. június 09., csütörtök
Kedves Katalin! Örülök,hogy újra olvashatom a Patika Magazinban megjelent írásait. Gratulálok, úgy látom, végre van egy jó webmestere, nagyon szépen dolgozik. Rendezett szép lett a lap, várom a folytatást is. Sok sikert kívánok. Gyula
2011. június 08., szerda
Kedves Katalin! Nagyon tetszik az árajánlat! Jó ötlet volt föltenni! Sok sikert kívánok!!!!
Anikó
2011. június 08., szerda
Kedves Katalin! Gratulálok, izgatottan várom a további információkat. Gabi
2011. június 08., szerda
